Kontakt - Pytania i wnioski do admina

LE-Profugus 20 Marzec 2019

1. LE-Profugus

LE-Profugus Operator TS3 Ekipa Dla-Graczy.pl

5
    0
    18
    Niniejszy dział służy do kontaktu z administratorami serwera ts3. Jeżeli macie, pytania, nurtują was jakieś kwestie związane z naszym serwerem komunikacyjnym, zapraszamy do pisania w tym temacie.

index.png

2. raflysk

raflysk Nowicjusz

3
    0
    1
    Witam chciałem się skontaktować w sprawie ts i braku jakiejkolwiek roli na naszym kanale ts (na dziale star conflict) mamy straszny brak w obsadzie osoby która dawała by odpowiednie rangi i uprawnienia, i w związku z tym chcę się zgłosić na taką osobę bo wiem że mantruder nie ma czasu a jego zastępca...
    no to inna historia. W każdym bądź razie brakuje nam odpowiedniej osoby. Liczę na szybki kontakt tu na forum lub na ts.
    użytkownik ts3.dla-graczy.pl : raflysk

Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2019
  3. LE-Profugus

5
    0
    18
    Witam.

Szanowny użytkowniku. Członkowie administracji serwera nie przyznają uprawnień na kanałach podlegających administracji kanału.
    To do właściciela kanału należy wyznaczenie ról na kanale. Niemniej postaram się przekazać sugestię w tej sprawie.

Proszę o podanie dokładnej nazwy kanału jakiego dotyczy zgłoszenie.

4. raflysk

raflysk Nowicjusz

3
    0
    1
    Chodzi o kanał "Polish hussars". Tak jak wspomniałem wiem że mantruder nie ma czasu a z jego zastępcą w sprawie obsługi kanału wynikła inna historia więc chciałbym się za to zabrać i pomóc w uporządkowaniu tego.

Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2019
  5. LE-Profugus

5
    0
    18
    Skontaktowałem się z Mantruderem. Postara się znaleźć czas i zająć sprawą.

6. raflysk

raflysk Nowicjusz

3
    0
    1
    Dziękuję za rozwiązanie problemu.

Poleć forum